Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • KiralıkEkipmanlar
Sony 28-135 Sinema Lens

Sony 28-135 Sinema Lens

Sony'nin full frame özellikli lensi 28-135,profesyonel video çekimlerin aranılan ve ihtiyaç duyulan ekipman olmayı kısa süre de başardı.

#fiyat# TL/gün

#kampanya-aciklama#

Sony'nin full frame özellikli lensi 28-135,profesyonel video çekimlerin aranılan ve ihtiyaç duyulan ekipman olmayı kısa süre de başardı. Yüksek çözünülürlüğün yanı sıra titreme sorununu da minimuma indiren lens, aynı zamanda zoom lens özelliğiyle de video çekimleri için büyük kolaylık sağlıyor. Son dönemlerde video kayıtları için en çok DSLR makineler tercih ediliyor. Bununla birlikte bu makineler de kullanılan lensler önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Sony'nin ürettiği Sony 28-135, sinema lensi özelliği ile kaydedeceğiniz görüntülerde yüksek kalite elde etmenize yarıyor. Sony A7 SII makinalarda kullandığımızda 4K çekimlerin kalitesine yakışır bir sonuç veren bu lens ayrıca aynı makinelerde Full frame sensörün de etkisini kalitesiyle arttırıyor diyebiliriz.

En önemli özelliği de zoom lens olması. Çekim sırasında bir detay yakaladığınızda siz yerinizden hareket etmeden, lens aracılığıyla yakınlaşabiliyorsunuz, hem de zoom halkası sayesinde smoot bir görüntü ile.Bir diğer avantajlı nokta ise içerisindeki image stabilitor sistemi sayesinde titreşimi minimuma indirmesi. Yakınlaşıp uzaklaşma yaparken mutlaka el titremesi ya da lens içindeki sistem yüzünden görüntüde bozulmada ya da kayma meydana geliyor. Fotoğrafta bu belli oranda telafi edilebilirken videoda bir görüntüye yakınlaşırken titreme olması istenmeyen bir durum. Sony 28-135mm sinema lensiyle bu titremeyi ortadan kaldırıyor. Sony'nin full frame tüm modellerinde kullanabileceğiniz bu lens video çekimlerinizin kalitesini kesin bir biçimde arttırıyor. Eğer sinema filmi kalitesinde videolar çekmek istiyorsanız aradığınız lensi buldunuz demektir.

Ürün İncelemesi

Benzer Ürünler

21.02.2019 14:42:30