Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Sıkça Sorulan Sorular

KİRALAMA PROSEDÜRÜ

ÖDEMELER

TESLİMAT


KİRALAMA PROSEDÜRÜ

Kiralamak istediğiniz ekipmanları sitemizden seçiniz. Kiralamak istediğiniz tarihlerle beraber bize mail, telefon ya da sitedeki iletişim kutusundan ulaşınız. En kısa sürede ekipmanın uygunluk durumu hakkında size geri dönüş yapmaktayız.

Kimlik fotokopisi, adınıza kayıtlı bir fatura (ya da firma iseniz vergi levhası, imza sirküleri vb. belge) istemekteyiz. Ayrıca kiralama bedeli ve bu bedel kadar depozitoyu peşin ödeme yapmanız gerekmektedir.

Kiralama bedeli kadar depozito miktarını banka hesabımıza yatırıp, dekontu bize ileterek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz ekipmanların uygun olup olmadığı hakkında telefonla bilgi almayı unutmayınız.

Ekipmanlar sizin için ayrılmayacağı için rezervasyon yapmadan ajansımıza geldiğinizde istediğiniz ekipmanı kiralayamayabilirsiniz.


ÖDEMELER

Kiralama öncesinde kiralama bedeli ve depozito peşin olarak ödemelisiniz.

Kiralama bedeli kadar depozito almaktayız.

Evet, kredi kartı geçerlidir. 

Ekipmanları iade ettiğinizde, kontrollerini yaptıktan sonra, depozitonuzu nakit ya da havale ile geri ödüyoruz.Ödeme kredi kartı ile yapıldıysa katınıza iadesi yapılmaktadır. 

Eksik ekipman geldiğinde, depozito bedeli yatırıldıktan sonraki iptallerde veya ekipman arızası tespit edildiğinde depozito bedeli kısmi veya tam olarak iade edilmez.


TESLİMAT

Üsküdar / Haremde'ki  ajansımıza gelip kiralama sözleşmesini imzalayarak ekipmanları teslim alabilirsiniz. Kiralama için istediğimiz belgeler olan kimlik fotokopisi ve adınıza kayıtlı bir fatura (ya da firmanıza ait bir belge) getirmeyi unutmayınız.

Karşılıklı hakları korumak amacıyla düzenlediğimiz prosedürdür. Görüntülemek için tıklayın.

Kiraladığınız ekipman hakkında bilginiz yoksa, teslim sırasında genel hatlarıyla kullanımını anlatmaktayız veya kullanma kılavuzu pdf dosyasını size ulaştırabiliriz.

Ekipmanı ajansımıza elden teslim edebilirsiniz.

Daha önce kiralama yaptığımız müşterilerimize kurye hizmeti sağlayabiliyoruz. Kurye ile gönderilen sözleşmenin de imzalanıp teslim edilmesi gerekmektedir. Kurye bedeli müşteriye aittir.

Ajansımıza ekipman ile gelip yeniden kiralama sözleşmesi imzalayarak süreyi uzatabilirsiniz. Ancak ekipmanın uygunluk durumunu sormayı unutmayınız.

Kullanım sırasında düşme, çarpma, kırılma, bozulma gibi tüm hasarlardan kiralayan sorumludur. Böyle bir durum olduğunda ekipmanın hasarı tespit edilip ona göre tamir bedeli alınmaktadır.

24.07.2024 11:16:01