Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Bir alt modeli olan Insta360'ın geliştirilmiş hali olan Insta360 One X, WiFi ile çalışıp IOS ve android cihazlarla senkronize edilebilir. 

5.7K kalitede 360° çekimler yapabilme imkanı sunan Insta360 kendisini kullananlara hayran bıraktırıyor. 

Hem IOS hem de Android cihazlarla uyumlu olan cihaz sizlere çekim yaparken ekstra yaratıcılık ve sınırsız bir özgürlük sunmak için tasarlanmış. 

Cihaz üzerindeki altı eksenli jiroskopik sabitleme teknolojisi ve FlowState sabitleme algoritmasıyla ise görüntüleriniz son derece keskin ve net bir şekilde sunuluyor. 

5.7K'da çekim yapan Insta360 30 fps görüntü verirken, çözünürlük düşürüldükçe artıyor. Aynı zamanda 18 MP kamerasıyla fotoğraflar çekebilme şansınız da var. Bu fotoğrafları ise JPG veya DNG RAW olarak saklayabilirsiniz. Normal kamera ayarları olan ISO, pozlama, beyaz dengesi ve mercek hızı gibi ayarları elle kontrol edip değiştirebiliyorsunuz.

Insta360'ın kendi uygulamasını kullanarak çektiğiniz görüntüleri düzenleyebilir ve hızlı sahneler ya da sinematik ağır sahneler oluşturabilirsiniz. 

Selfie çubuğu ile kullandığınızda çubuğun sahneden görüntüsü siliniyor ve bir drone ile çekim yapılmış gibi görüntüleniyor.

Aynı zamanda Drifter isimli bir fırlatma aygıtı ile de yaratıcı çekimler yapabilme şansınız var. Insta360'ın geliştirdiği bu aygıtı kullanmak için kamerayı aygıta takıp çekimi başlatmanız yetiyor. Daha sonrasında bu aygıtı sağa sola fırlatarak çekimler yapabilirsiniz, 360° çekimlerinizi daha yaratıcı ve ilgi çekici hale döndürebilir. 

Siz de 360° çekimler yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemize girip ürünü kiralamak. https://www.kiralikfotografmakinesi.com.tr/insta360-one-x-360-kamera

 

 

Paylaş!

Benzer Blog Yazıları

24.07.2024 13:00:06