Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar
Dji Phantom 2 + H3-3D Model Helikopter

Dji Phantom 2 + H3-3D Model Helikopter

Yeni upgrade edilmiş kumanda sizlere yepyeni imkanlar sağlamakta. Gimbal kontrolü, eğitici bağlantısı, yerleşik şarj edilebilir LiPo 2000mAh güç kaynağı, kumanda batarya durum göstergesi, hızlanma sabitleme sayesinde iniş hızınızı sabitleyebilirsiniz. Yeni motor, pervane ve ESC sayesinde daha önceki sistemlere göre çok daha kuvvetli.Daha ağır yükle donatsanız bile kanat başına 200gr yüke kadar ekstra güçle uçabilirsiniz.

429 TL/gün

Marka DJI Çalışma Sıcaklığı -10 ° C ~ 50 ° C
Desteklenen Kamera GoPro 3 / GoPro 3+ Uçuş Süresi 25 Dk
Pervane Uzunluğu 22.86 cm Açı Doğruluk Değerleri Tilt / Rulo: 0,02 ° ±; Yaw: 0,03 ° ±
Max. Kontrollü Dönüş Hızı Tilt ekseni: ± 130 ° / s Kontrollü Dönme Aralığı -130 ~ +45 °
Ağırlık

168gr (Kamera Hariç)

GCU Ağırlık 22 Gr
Gimbal Boyutları 97mm X 95mm X 73mm

Ürün İncelemesi

Model Helikopterler artık sinema sektörün de ve bir çok alanda sıkça karşılaştığımız ve tercih edilen ekipmanlar arasına girdi.Biz de Kiralık Fotoğraf Makinesi olarak bu model helikopterlerin son dönemde daha çok tercih edilen markası olan DJİ Phantom II yi sizler için ekipmanlarımız arasına dahil ettikDeneyimlerimize dayanarak sizinle bir kaç şey paylaşmak istedik.

Drone kullanmada en önemli detay kalkış ve inişlerdir. Kalkış alanını Dji gps sistemi sayesinde kaydetmeniz yani sabitlemeniz mümkün bu da size şöyle  bir avantaj sağlıyor makineniz havadayken pil zayıflaması durumunda makine kalktığı noktaya kendi dönebiliyor. Özellikle ilk çekim deneyiminizi  açık alanlarda yapmak daha sağlıklı olabilir. Ayrıca rüzgarlı havalarda Drone ‘ nun kontrolü biraz daha zor olabiliyor çekim öncesi havayı kontrol etmekte her zaman fayda vardır. Helikoptere GoPro ve benzeri kameralar takabiliyorsunuz yani GoPro nuzun modeli ne kadar yüksek ise görüntü kalitenizi de arttırmanız o kadar mümkün.Pil süresi size 15 - 20 dakikalık kullanım sağlar uzun süreli çekimlerde yedek batarya bulunması gerekmektedir. Kullanımı ne kadar kolay gibi gözükse de stabilizasyonu doğru yapmanız gerekiyor

Benzer Ürünler

7.08.2022 23:09:51