Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar
Edelkrone Slider Plus

Edelkrone Slider Plus

Slider Plus diğer tüm sliderlara göre , daha geniş görüntüye dalma – çıkma aralığı sağlar. Bu aralık sayesinde , artık çekimlerinizde çok daha özgürsünüz

400 TL/gün

Marka Edelkrone Ray Uzunluğu (Tripodsuz) 80 cm
Ray Uzunluğu (Tripodlu) 160 cm Kullanım Manuel
Şarj 2 adet Canon LP-6 Pil

Ürün İncelemesi

Edelkrone Slider, tripod üzerine kurulan bir alettir. Kısa sürede film ekipmanları piyasasına hızlı bir giriş yaptı.  Ergonomiktir ve kolayca taşınır. Edelkrone Slider'ın iki farklı kullanımı vardır:

1. Dolly hareketi: Yatayda ve dikeyde olmak üzere iki farklı slider hareketi yapmanıza olanak sağlar. Slider hareketi yaparken manuel olarak kullanılır. Gayet titreşimsiz ve net sonuçlar almanızı sağlar.Kurulumu çok kolaydır. Ağır değildir, kolaylıkla başka bir yere taşınabilir veya açısı değiştirilebilir.

2. Target modul: Kamera ile obje arasındaki mesafe ölçülüp sisteme girildikten sonra, slider hareketi yapmaya başlanır. Target Modül, slider hareketinin tersi yönde hareket ederek objeyi takip eder ve sürekli olarak odağında tutar.Yapmış olduğunuz prodüksiyonlara farklı bir renk katıcak olan Edelkrone Slider, yapılan çekimler sonrasında alınan sonuçlar gerçekten sizi memnun ve mutlu edecektir.

Benzer Ürünler

6.12.2023 14:56:22