Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar
Manfrotto 025BS Black Super Light Boom (Deve Boynu Stand Işık Ayağı)

Manfrotto 025BS Black Super Light Boom (Deve Boynu Stand Işık Ayağı)

Aydınlatma standları, bom, tekerlekler ve ağırlık içerir 5kg'a kadar olan yükleri destekler Çok yönlü kullanım için Boom standı 2,1 metreye kadar uzar Manevra kabiliyeti için tekerlekli temel özellikleri Ekstra denge ve güvenlik için çift köşeli ayak tabanı

500 TL/gün

Manevra kabiliyeti yüksek, dayanıklı ve kullanışlı siyah Super Boom Stand, profesyonel fotoğrafçıların ekipmanlarından daha fazlasını elde etmelerini sağlayan akıllı bir eklentidir. Hem stüdyo hem de konum tabanlı çekimler için ideal olan bu ürün, bir flaş halinde kurulur ve büyük güvenlikle ağır yükleri destekleme kapasitesine sahiptir.
Siyah alüminyumdan üretilen bu bom standı portatif ve güvenilirdir. 21kg ağırlığında, 5 kg'a kadar yükü destekleyebilir. Sağlam tasarımı ve çift köşeli ayakları sayesinde, çekerken ekipmanınızın güvenli olduğunu bilerek rahat olabilirsiniz. Kolay manevra kabiliyeti ve depolama için sağlam taban, standın konumlandırmasını bir flaşta değiştirmenize izin veren tekerlekler içerir. Ayrıca, bir tesviye ayağı içeren bu bom ayağını, engebeli arazide mücadele vermeden kullanabileceksiniz.
Üç sağlam parçadan oluşan bu bom standı, daha fazla taşınabilirlik için hızlı bir şekilde toplanır ve ayrılır. Yerinizde saklayın ve uzayda tasarruf etmek için bir yere koyun. Dönüşlü Kelepçe 123, Sayaç Ağırlığı 022, tekerlekler ile bir Cine Standı ve kablo klipsleri ile 35mm'lik bir tüp çapına sahip olmak için, çalışmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Maksimum 100 cm yüksekliğe kadar uzatılmış bu bom standı, çeşitli kullanımlar için idealdir.
Ağırlık 21000 g
Hava yastıklı Yok hayır
Üst Ek 3/8 ″ vida, 5/8 ″ (16 mm) saplama
Boom Max uzantısı 100 cm
Bom Min uzantısı 24 cm
Renk Siyah
Kolon Boru Çapı 30, 35 mm
Bacak kesiti yuvarlak
Bacak Bölümleri 2
Maksimum Uzatmada Yük Kapasitesi 5 kg
Malzeme Tabanı Çelik
Malzeme sütun Alüminyum, çelik
Azami yük 5 kg
Ayak Bacak Ölçüsü Ø22mm
Önerilen Tekerlekler 109,110,110G

Ürün İncelemesi

Benzer Ürünler

6.12.2023 14:00:05