Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar
Sony NX5 Kamera

Sony NX5 Kamera

Lens ve algılayıcı tasarımındaki en son yeniliklere sahip HXR-NX5E, olay görüntüleme ve kurumsal görüntü yapımcılığı gibi profesyonel piyasalara sıra dışı görüntü performansı sunuyor.Sony'nin yeni tasarladığı G-Lens, düşük ışık hassasiyeti için ClearVid grubu kullanan 3 adet 1/3 inç Exmor CMOS Sensor sistemi ile birlikte mükemmel çözünürlük, renk ve kontrast sağlıyor. HXR-NX5E,24Mbps (50i veya 25p) veri hızında etkileyici kalitede 1920x1080 görüntüler kaydedebiliyor,aynı zamanda 720p/50p ve standart tanımlı kaydı da destekliyor. HXR-NX5E'de kayıt yaparken GPS verisi ekleyen bir GPS işlevi de var.Oynatımda hem zaman hem yer görüntülenebiliyor, böylece medya varlıkları kameranın içerik yönetim yazılımı kullanılarak verimli şekilde düzenlenebiliyor.Bu işlev,belli coğrafi bölgelerden çekimler bulmak ve üçüncü firmaların harita yazılımlarını kullanarak grafiksel bilgi görüntülemek için ideal.

1000 TL/gün

Marka Sony Kayıt Biçimi SD
Video Çözünürlüğü 1080 Optik Zoom 20X
Diyafram Aralığı 1.6 - 4.1 Video Kayıt Formatı MPEG4 AVC / H264
Ses Kayıt Formatı 2 Kanallı Linear PCM,16bit,48 kHz / 2 Kanallı Dolby Dijital,16bit SDI Çıkış / HSMI Çıkış BNC (x1), HD-SDI/SD-SDI/ HDMI konnektör (x1)
Odak Uzaklığı 4.1 / 82.00 Ağılık 2.2 Kg

Ürün İncelemesi

8-10 saatlik kesintisiz FULL HD 1920x1080 25p görüntü kalitesinden ödün vermeden kayıt alabilmek ! Renk, kontrast ve düşük ışık hassasiyeti ile Toplantı, Konferans, Etkinlik, Festival, Konser gibi kesintisiz, kurgusal olmayan anların kayıt altına alınmasını yeni bir noktaya taşımış olan SONY ‘nin NXCAM-AVCHD kayıt yapan NX5 Modeli uzun süre EVENT çekimleri için tercih edileceğe benziyor. Kayıt formatının post production için kolay iş akışına sahip .mts uzantılı avchd teknolojisini kullanması düşük boyutlarda uzun sureli kayıtları saklamanıza olan tanıyor. Sınıfından beklenen performansın üstünde cevap veren NX5 profesyonel kameralar içinde uygun fiyatlı tüketici bellek kartlarına(Security Card/SDCard) kayıt yapabilmesiylede çok büyük kolaylık bu nedenle çevre birimlerininde düşük maliyetli olmasının avantajlarını Event alanında hizmet veren profesyoneller için vazgeçilmez kılıyor. (Kayıtçı, Hafıza kartı, Gps Modülü, Batarya, Sürekli Elektrik Beslemesi vb.)

 

Benzer Ürünler

18.06.2024 10:54:36