Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Canon'un amiral gemisi olarak adlandırılan Canon 5D Mark III, bir önceki modellerini oldukça geride bırakarak birçok avantaj sağlıyor. Hem profesyonel hem sanatsal işleriniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz makina hakkında bilmeniz gereken 9 şeyi sizler için sıraladık:

1. 5D Mark III, Canon'un DSLR makinalar arasında en üst seviyeye hitap eden modeli. Özelikle profesyonel seviyedeki fotoğrafçıların tüm beklentilerini karşılıyor ve sanatsal açıdan yaklaşanların da yeni gözdesi olma yolunda ilerliyor.

2. Bu modelle birlikte ISO aralığı da 100 ile 25.600 arasında belirlenebiliyor. Bu da demek oluyor ki yükseltilen değer sayesinde özellikle düşük ışıklı ortamlarda durağan ve belirgin kareler elde ediliyor.

3.Yükseltilen ISO değerinden sonra mutlaka gren olacaktır. Burada da iş makinanın başka bir özelliğine düşüyor. Yeni nesil olarak üretilen görüntü işlemci DIGIC 5+ pürüzsüz görüntüler oluşturuyor.

4.Fotoğraf özellikleri olarak en yüksek derecede hata payını azaltmaya yönelik bir sistem oluşturuyor. Yani amaç siz kendinizi yormadan güzel görüntüler yakalayabilmeniz.

5.Fotoğrafın yanında videolar için de sağlam özellikleri içinde bulunduruyor. 61 noktalı otomatik odaklama ile 1920-1080 çözünürlüklü HD video çekimi yapılabiliyor.

6.Video görüntü kalitesinin yanında ses kaydına dair bütün detaylar da en hassas şekilde düşünülmüş.

7.Önemli detaylarda biri de tam dolu şarj seviyesiyle 16 bin adet fotoğrafın çekilebiliyor olması. Video için de oldukça tasarruflu bir sistem yaratan bu model sistemini daha da geliştireceği benziyor.

8.Canon'un amiral gemisi olarak sayılan model, 3.2 inç büyüklüğünde ve 1040k noktalı bir ekrandan oluşuyor.

9.Son olarak en önemli özelliklerden biri de hem SD girişini hem de CF kart yuvasını desteklemesi. Bu da her kullanıcı için oldukça geniş bir alan sağlıyor.

 

Paylaş!

Benzer Blog Yazıları

18.06.2024 11:45:31