Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar
Cartoni Mini Jib

Cartoni Mini Jib

Jibo’ya özel tasarım 3 parçalı kurulum sayesinde 3 dakikanın altında kurulum ve söküm süresiyle prodüksiyonlara büyük kolaylık sağlanmıştır. Jibo, pan ve tilt hareketi veren klasik video kafalarına diyagonal ve dikey hareketleri de kazandırmıştır. Bu yeni, sadece 15kg ağırlığındaki mini Jib 120cm ye kadar küçülebilir ve 172mm maksimum uzunluğuyla mutlak zemin seviyesinden 2m yüksekliğe kadar çekim imkanı yaratır.

900 TL/gün

Marka Cartoni Yük Kapasitesi 20 Kg
Ağırlık 25 Kg Pan Açısı 360°
Minimum Uzatma 1,2 m Maximum Uzatma 1,72 m
Bowl Base 100 mm

Ürün İncelemesi

Mini Jib, üzerine kamera bağlanan, arkasındaki ağırlıklar sayesinde dengede kalabilen, terazi mantığıyla çalışan mekanik bir cihazdır. Operatör, kamerayı Jimmy Jib'ten farklı olarak kumanda yardımı ile değil manuel olarak kullanır. Crane bar' ı uzayıp kısalabilen bir yapıya sahiptir, bu sayede kullandığımız alana ve açıya göre daha işlevsel bir boyuta getirip çalışabiliriz. Pan ve Tilt hareketlerini titreşimsiz bir şekide yapmayı sağlar. Kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Tripod ayaklarına bağlanabilen tekerlekli palet sayesinde, demonte etmeden dilediğimiz yere yürütebilirsiniz. Jimmy Jib'e göre, daha az yer kaplar ve daha pratiktir. Stüdyo ortamlarında da gayet rahat kullanılır.

Nakliyesi, kurulumu ve kullanımı son derece kolay olan ‘'Jibo'' yani ‘'Mini Jib'' fark yaratıcak işler yapmanızı sağlıyacaktır.

 

Benzer Ürünler

6.12.2023 15:05:38