Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Hayatımıza sosyal medyalar girdiğinden beri her yaştan insan fotoğrafçılık ile daha da haşır neşir olmuş vaziyette. Biz de bu yazımızda instagramda oluşan ve iş haline dönüşen hesaplardan bahsedeceğiz.

Artık fotoğraf çekmek istediğimiz şeylere göre gideceğimiz kafeleri,sergileri, kıyafetleri vs. belirliyoruz. Bu mekan hesapları da bizlere nerelerde fotoğraf çekilir?Hangi kafelere ? Hangi sokaklara gidilir? Bunları veriyor. Ee bu nasıl iş oluyor ki? Diyebilirsiniz. Hesapların hacimleri arttıkça tabiki yüksek takipçili bir instagram hesapları gibi reklam ve iş birlikleri alıyorlar. Biz para kısmını kenara koyalım şimdilik. Biraz zor bu dönemde ama.

Estetik açıdan bizleri besleyen harcadığımız para ve zamana değen yerlere gitmek hepimiz hakkı. Ve gidilecek yerler son hız artıyorken bizlere de bunları öneren nasıl fotoğraf çekilinir kadar anlatan hesaplar cidden hayat kurtarıcı. Kendimden yorum yapacak olursam dışarda olduğum anlarda hemen takip ettiğim hesaplara bakıp yerleri belirleyebiliyorum. Bu sayede bana iyi hissettirecek bir yerde kahvemi yudumluyorum ya da gidebileceğim sergiler daha gözümün önünde oluyor.

Bu tarz hesapların oluşumlarındaki en iyi noktalardan biri de instagram öne çıkanlarında semtlere göre her mekanı sınıflandırıyorlar. Bizlere de güzelce giyinip sevdiklerimiz ile gittiğimiz yerlerin tadını çıkarmak kalıyor.

Fotoğrafçılık fikri evrimleşiyorken ve bizler de bu işlerin içine istemli istemsiz giriyorken oluşan bu fikirler güzel öneriler sunuyor. Şimdi aşağıda takip ettiğim hesapları linkleyeceğim :)

1kitap.1mekan

istanbulunduvarlari

streetridesart

Fotoğraf çekimleriniz için makinelerinizi de bizlerden kiralayabilirsiniz .  Ayrıca bizleri mutlaka fotoğraflarınıza hastaglemeyi unutmayın  #kiralikfotografmakinesi.

Paylaş!

Benzer Blog Yazıları

18.06.2024 11:03:15