Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Piyasadaki  herhangi bir tam çerçeve objektif yuvasından daha büyük olan Z objektif yuvası, objektif tasarımında mümkün olanı tümüyle değiştiriyor. Gelişmiş düşük ışık performansı. Uçtan uca dengeli aydınlatma. f/0,95'e varan maksimum diyafram açıklıkları. Daha hızlı veri aktarımı. Objektif yuvası çapı, geniş görüntü sensörü ve bayonet halkası odak uzaklığı arasındaki ideal dengeyi sunar.

F objektif yuvasının optik inovasyonu ve mükemmelliği alanındaki köklü geçmişi üzerine inşa edilen, %17 daha geniş yapılı Z objektif yuvası, fotoğrafçıların ve videografların gelişen taleplerine sürekli olarak cevap vermek üzere tasarlanmış sınırsız yeni potansiyeliyle geleneği sürdürüyor.

Ödüllü Z serisi fotoğraf makineleri; Nikon DSLR'ların şıklığını, dayanıklılığını, kullanışlılığını ve işlevselliğini daha küçük bir yapıda sunar. Nikon Z serisi Nikon DSLR sistemi ile uyumludur.

Video içeriğinizi olağanın dışına taşımaya hazır olduğunuzda, Z serisi fotoğraf makineleri size yapımınıza sınıf atlatmak için ihtiyacınız olan araçları sunar. Akıcı, sabit ve sinematik tam çerçeve 4K Ultra HD. Dahası, Atomos Ninja V gibi harika eklentiler ile harici izleme ve kayıt esnekliği sunar.

Ergonomi açısından da ; Z serisi fotoğraf makinelerinin derin kavrama yüzeyi ve yeniden yerleştirme ve çekim yapmanın neden olduğu yorgunluğu ortadan kaldırmak için ideal olarak yerleştirilmiş tüm kontrolleri, uzun süreli kullanımlarda bile konforlu ve sıkı bir tutuş sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Aynasız sistem tasarımının, hızlı ve doğru çalışan sensöre entegre Kademe Belirlemeli Odak Düzlemi Otomatik Netleme teknolojisi ve mükemmel dahili VR'ı içeren video avantajlarının yanı sıra en sağlam 4K UHD video özellikleri, Nikon fotoğraf makinelerini şimdiye kadarki en yüksek bit oranlarıyla buluşturuyor.

Paylaş!

Benzer Blog Yazıları

30.11.2023 17:06:35