Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Drone ve drone ile çekilmiş fotoğraflar son günlerde oldukça popüler. İnsanlar drone satın alarak veya drone kiralayarak istediği yerlere gidip güzel fotoğraflar ve videolar kaydedip her yıl düzenli olarak yapılan drone fotoğraf yarışmalarına katılıyorlar. Geçtiğimiz aylarda 2022 Drone Fotoğraf Ödülleri sahipleriyle buluştu. Drone Fotoğraf Ödülleri, fotoğrafçekmekten keyif alan herkesin motivasyonunu artırmak ve başarılarını ödüllendirmek için her yıl düzenli bir şekilde veriliyor.

Bu yıl çok sayıda ülkeden 2400'den fazla fotoğrafçı çekmiş oldukları fotoğrafları yarışmaya gönderdi.
Yarışmanın birbirinden farklı birçok kategorilerinde birincilik kazanan kareler, kiralıkfotografmakinesi galerisinde.

1- Kent kategorisinde birinci olan Danimarkalı fotoğrafçı Serhiy Vovk'un Kartoffelraekkerne Mahallesinin Çatıları başlıklı çalışması görenleri büyülüyor.

1-2.png

2- 2022 Drone Fotoğraf Ödülleri Yarışmasını kazanan Fransız fotoğrafçı Armand Sarlangue'nin Büyük Patlama başlıklı çalışması. Fotoğrafta en son patlama evresi sırasında İzlanda'daki Fagradalsfjall Yanardağı'nın ana kraterinden birkaç yüz metre ötedeki ikincil bir çatlak görülüyor. Bu fotoğraf fırtına, yağmur ve kuvvetli rüzgarların batı İzlanda'yı vurduğu esnada çekilmiş.

2-2.png

3- Yarışmanın Soyut kategorisinin birincisi Hintli fotoğrafçı Saurabh Sirohiya'nın Tuz Çiftliği İşçileri Hasat Toplarken başlıklı çalışması.

3.png

4- Yarışmanın Yaban Hayatı kategorisinin birincisi İranlı fotoğrafçı Mehdi Mohebipour'un Dayanışma başlıklı çalışması.

4.png

5- Doğa kategorisinde ödülünün sahibi olan İsviçreli fotoğrafçı David Rouge'nin Buluşma başlıklı fotoğrafı.

5.png

6- Düğün kategorisinde birinci olarak seçilen Polonyalı fotoğrafçı Krzysztof Krawczyk'un çalışması.

6-3.png

7- Spor kategorisinin birincisi Polonyalı fotoğrafçı Daniel Koszela'nın Düşen Kayakçılar başlıklı fotoğrafı.

7.png

8- Yarışmanın İnsan kategorisinde birincilik kazanan Bangladeşli fotoğrafçı Anindita Roy'un Teknede Uyumak başlıklı fotoğrafı.

8.png

Paylaş!

Benzer Blog Yazıları

18.06.2024 12:42:37