Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Sporda öyle anlar vardır ki başarılı da olsanız başarısız da olsanız asla unutulmaz ve tarihe geçer. Bunun en önemli sebebi de başarılı yakalanmış pozlardır. Ucunda galibiyet mi var mağlubiyet mi var diye ayırmadan sizlere en başarılı spor fotoğraflarını derledik. Buyrunuz…

1. Sanki senkronize hareket ediyor gibiler. Duke formasıyla Casey Sanders ve North Caroline formasıyla onu engellemeye çalışan Julius Peppers.

1-2.jpg

2. Sisli mi sisli bir hava… Luis Zendejas gol için vuruş yapıyor ve hakem Jack Vaughn'ın vuruşu takip etme çabası.

2-4.jpg

3. Olimpiyat tarihinde tam puan alan ilk jimnastikçi Rumen atlet Nadia Comaneci. 1976 yılında Montreal'de düzenlenen Olimpiyat Oyunları'nda 3 altı"n madalya kazandı.

 

3-5.jpg

4. Kyle Witaker, Circiut Finali'nde rodeo mücadelesi sırasında botu ayağından çıktı ve attan düştü. Başını yere çarpmasına rağmen ciddi hasar görmese de, 24 kişinin katıldığı yarışmada 22. Olmaktan kurtulamadı.

 

indir.jpg

5. İki başarılı yüzücü. Michael Phelps ve Milorad Cavic. 100 metre kelebek final yarışında Phelps'in rakibini saniyenin binde biri farkla geride bıraktığı an.

 

5-5.jpg

6. Doğuştan bacakları olmayan Boby Martin, Daytona Colonel White Lisesi Amerikan Futbol Takımı formasıyla sahada.

6-4.jpg

7. Bir yüzme fotoğrafı da 2004 Paralimpik Oyunları'ndan. Macar yüzücü Ervin Kovacs,protez bacaklarını ardında bırakarak 200 metre serbest için yarışa başlıyor.

7-3.jpg

 

8. Ayakta kalan Muhammed Ali… 14 Kasım 1966'daki ağır sıklet unvan maçında Cleveland Williams'ı 3 raundda yere serdiği an. 35 bin 460 kişinin takip ettiği maç rekor sayıyla kayıtlara geçti.

8-5.jpg

9. ABD'li atlet Bob Beamon, Mexico City Olimpiyatları'nda 8.9 metrelik uzun atlayışıyla dünya rekorunun sahibi oluyor ve objektiflere böyle yansıyor.

 

9-4.jpg

Paylaş!

Benzer Blog Yazıları

6.12.2023 14:49:41