Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Hangi oyuncu bir film çekiminin ortasında öleceğini tahmin edebilir ki? Filmi tamamlayamadan hayata veda etmek… Genç yaşlarında yürüttükleri filmleri tamamlayamadan hayata veda eden 9 ünlü ismi sizler için yazdık.

9. Jean Harlow

Marilyn Monroe ile en çok kıyaslanan isim. Saratoga filminin çeimleri devam ederken henüz 26 yaşındaydı. Böbrek yetmezliği sonucu filmi tamamlayamadan hayata veda etti.

8. Cory Monteith

Amerika'nın en sevilen dizilerinden Glee'nin başrol oyuncusuydu. 13 Temmuz 2013 tarihinde Vancouver'deki otel odasında ölü bulundu. Sebebinin ise eroin ile şampanyayı karıştırması olarak açıklandı.

7. Natalie Wood

Brainstorm filminin çekimleri devam etmekteydi. Eşim Robert Wagner'ın yatından denize düşüp boğularak hayatını kaybetti. Aktristin ölümü sır olarak kalmaya devam etti.

6. Vic Morrow

1982 yılında 53 yaşında hayatını kaybeden isim. Twilight Zone filmi sırasında özel efekt patlaması gerçekleşiyor ve kontrolden çıkan bir uçağın pervanesine takılıyor ünlü oyuncu.

5. Marilyn Monroe

Ölümü tüm dünyayı sarssan güzel oyuncu, Los Angeles'teki odasında ölü bulundu. Öldüğünde Something's Got to Give filminin çekimleri devam etmekteydi. Film güzel oyuncunun sahne aldığı bölümlerle tamamlandı.

4. Bruce Lee

Şaibe ve komplo teorilerinin üzerinde döndüğü bir ölüm. 32 yaşında hayatını kaybeden dövüş sanatları ustasının ardından Enter the Dragon ve Game of Death tamamlanamadı.

3. Philip Seymour Hoffman

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2'nin çekimleri tamamlanamadan 47 yaşında, yüksek dozda uyuşturucu kullanımı sonucu hayatını kaybetti.

2. Heath Ledger

Kara Şövalye Yükseliyor filminin çekimleri sırasında, reçetesiz ilaç kullanımı sonucu zehirlenmeyle hayatını kaybettiğinde sadece 27 yaşındaydı. Bu filmle birlikte Dr. Parnassus'u da tamamlayamadı.

1.Paul Walker

Yakın zamanların en şoke eden ölümlerinden biriydi. 30 Kasım 2013'te trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Ölümünün ardından tüm dünya bunu konuşurken birçok komplo teorisi de üretilmeye devam etti.

 

 

Paylaş!

Benzer Blog Yazıları

6.12.2023 14:22:12