Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Instagram sayesinde her geçen gün herkesin içindeki sanatçı duygusu biraz daha ortaya çıkıyor. Belki ismini duyduğunuz ya da profesyonel alanda tanıdığınız insanların kişisel hesaplarında bu duruma rastlamak oldukça mümkün. İşte size takip etmeniz için önerebileceğimiz 9 Instagram hesabı…

1.Mustafa Seven

Hürriyet Dergi Grubu, Gazete Pazar, milliyet ve Akşam Gazetesi'nde foto muhabirlik yaptıktan sonra Güzel İşler Atölyesi'ni kurarak çalışmalarına devam eden Seven, fotoğraflarında gündelik hayatı ustaca ön plana çıkarıyor.

2.Abdurrahman Antalyalı

Fotomuhabiri.com sitesinin kurucusu ve 23 yılını Anadolu ajansı için foto muhabirlik yaparak geçirmiş. Basın fotoğrafçısı ve editör vasfını şu anda farklı gözlerle Instagram hesabına yansıtıyor.

3.Ahmet Şık

Ahmet Şık ismini duymayan yoktur. Peki hiç Instagram hesabına baktınız mı? Tematik fotoğraflar paylaşmayı tercih eden usta gazetecinin, kişisel duruşunun yansımalarını da görmeniz mümkün.

4.Uygar Taylan

Haftasonu yazıları ve sinema tutkunluğu ile bütün hayal gücünü Instagram fotoğraflarında görebileceğimiz, takip edilesi bir isim.

5.Ali Öz

Nokta, güneş, Milliyet, Cumhuriyet, Aktüel, tempo ve NTV Mag dergisinde foto muhabirliği yapan Öz, toplumsal olayları yansıtan fotoğraflarıyla Instgram hesabını besliyor.

6.Barış Acarlı

2006'dan bu yana, Vatan Gazetesi eklerinde muhabirlik yapan Acarlı, daha çok röportaj fotoğraflarıyla öne çıkan bir isim oluyor.

7.Burak Kara

Uluslararası olayları fotoğraflama konusunda ün yapmış olan Burak Kara da Vatan Gazetesi foto muhabiri olarak görev yapıyor.

8. Emrah Gürel

Şimdilerde Associated Press iççin serbest fotoğrafçılık yapan Gürel, tüm yaratıcılığını ve gözünü bir sanatçı edasıyla Instagram'ına aktarıyor.

9.Emre Yunusoğlu

Magazin haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkan Yunusoğlu, kişisel hesabında daha farklı konulara eğliyor.

 

Paylaş!

Benzer Blog Yazıları

18.06.2024 12:22:00