Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Duymayan kaldıysa hemen duyuralım! Çünkü Canon, Türkiye'nin de dahil olduğu 19 ülkede bir kampanya başlattı. Canon, sonunda çok özel ve hatta mükemmel bir ödülü olan, instagramda gerçekleşecek olan bir fotoğraf yarışması ile karşımızda. Merak etmeyin hala vaktiniz var ve yarışmaya katılmak için fotoğraf makineniz veya herhangi bir cihaz ile çektiğiniz bir fotoğrafı belirlenen #hashtaglerle instagramda paylaşmanız yeterli.
 
Kampanyanın adı ‘Live For The Story'. Canon, bu kampanyasıyla her fotoğrafın arkasında müthiş bir hikaye olduğuna dikkat çekmeyi hedefliyor.

live for the story yarışması
 
Gelelim bu yarışmayı özel kılan ödülüne.. Instagram üzerinden #liveforthestory ve @canoneuroasia etiketlediğiniz herhangi bir fotoğrafınızla yarışmaya başvurabileceksiniz. Bu fotoğrafları paylaşan kişiler arasından seçilen bir kişi ‘365 gün yaz' isimli yarışmanın kazananı olacak. Evet bu yarışmanın kazananı olursanız Canon size 365 gün rotasını kendiniz belirleyeceğiniz dünyanın dört bir yanında gerçekleştireceğiniz seyahat ile yazın peşinden koşmayı vadediyor. 
 
Bir hayal edin, Lizbon'dan Melbourne'e, Rio de Janeiro'dan Barselona'ya kadar istediğiniz şehirleri dolaşarak kendi yaz hikayesinizin küratörlüğünü yapabileceksiniz. Peki başvurular neye göre değerlendirilecek derseniz elbette öncelikle hikaye anlatma yeteneğiniz kriter olacak. Bunun dışında fotoğrafınız görsel çekicilik, orijinallik ve ilham kaynağı olma gibi çeşitli kriterler üzerinden değerlendirilecek. 
 
Yarışmayı kazanan şanslı kişi 365 gün boyunca gerçekleştireceği tur boyunca ilham verici hikayeler bulabilmek için özgürce çizdiği rotada gezecek ve fotoğraf ve hikayelerini instagram üzerinden tüm dünya ile paylaşacak. 
 
17 Mayıs 2017'de başlayan bu kampanya fotoğrafın gücüne inanlara gerçekten çok özel bir ödül sunuyor. 28 Haziran 2017 yarışmanın son katılım tarihi olacak.  

Canon'un 365 gün yaz yarışmasına nasıl başvuruluyor? 

İnsanları kendi hikayelerini bulmaya yönlendirecek fotoğraflara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve fotoğrafınızda etkileyici bir hikaye anlattığınızı düşünüyorsanız, instagramda bu fotoğrafınızı @canoneuroasia ve #liveforthestory etiketleriyle paylaşmanız başvuru için yeterli olacak. Bu eşsiz ödül için fotoğrafları değerlendirecek olan jüri ise; oyuncu, prodüktör, müzisyen ve hikaye anlatıcısı Zoe Kravitz.

Canon'un 365 Gün Yaz Hediyesi Neyi Kapsıyor? 

Eğer yarışmanın kazananı olursanız toplam 33 bin Euro'luk bütçe ile ödüllendirileceksiniz. Ayrıca ödül dünya çapınca, kendi ülkesine dönüş de dahil olmak üzere 7 adet ekonomi sınıfı 
uçuş biletini kapsıyor. Talihli kişi 6 lokasyonda 2'şer gecelik konaklama ve seyahat ettiği her ay için 1.500 Pound harçlık almaya da hak kazanıyor. Tüm bunların yanında kendisine kapsamlı bir seyahat sigortası da yapılıyor.
 
Detaylı bilgi almak için; http://www.canon.com.tr/live-for-the-story/ ziyaret edebilirsiniz.
 
Şimdiye kadar paylaşılan fotoğrafları görmek için ise; https://www.instagram.com/explore/tags/liveforthestory/
 
Bu yarışmaya katılmak için fotoğraf makinem yok diyorsanız da üzülmeyin, www.kiralikfotografmakinesi.com' a girin ve beğendiğiniz bir fotoğraf ekipmanını uygun fiyata kiralayın :)
 
Kampanyanın yayınlanan tanıtım videosu ise burada, herkese iyi şanslar dileriz! 

 

Paylaş!

Benzer Blog Yazıları

30.11.2023 17:24:22