Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Museum Of Illusions ISTANBUL

Sosyal medyada sıkça görselini görmeye başladığımız bu müzeyi birde biz inceleyelim dedik. Müze dediğimiz zaman aklımızda oluşan o klasik eserlerin yer aldığı daha tarihi oluşumların aksine oldukça eğlenceli, renkli ve yeni. Temasını illüzyondan alan müze içinde 19 sergi barındırıyor. Hepsi birbirinden ilginç olan bu sergilerin Beuchet Sandalyesi İllüzyonu, Ames Odası ve Tepetaklak Oda başı çekiyor. Algıların küçük dokunuşlar ile nasıl değiştiğini anlamak için birebir olan müze gerçeklik algısını da yok edecek gibi duruyor.

Kalabalık, stres dolu yaşamımıza bir ara verip gerçekliğin bambaşka olan versiyonunu deneyimlemek hepimiz için iyi olacaktır. Çocuklar içinmiş gibi gözükse de müze her yaş için ilgi odağı. Beyoğlu'nda bulunan müzeye giriş ücretleri 49-35 TL arası değişiklik gösteriyor. Haftanın yedi günü 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaretçilerine kapıları açık.

Müze sizlere ‘'Gelin ve illüzyonlar dünyasını keşfedin. İmkansızı yaşayın. Gelmeden önce telefonunuzun ve fotoğraf makinenizin şarjını ve hafızasını kontrol edin ve yanınızda getirmeyi asla ama asla unutmayın'' diyor. Kiralık Fotoğraf Makinesi sizlere makine desteği de sağlasın.

Instagramda paylaşımlarda müzeyi taglemeyi unutmayın. Şimdiden iyi eğlenceler. 😊

Paylaş!

Benzer Blog Yazıları

18.06.2024 11:40:08