Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Sinemaya dair kısa film, kurgu, reklam, efekt gibi işlere ilginiz varsa Edelkrone bilmeniz gereken, belki de çoktan karşılaştığınız bir marka. Kadir Köymen'n elinden çıkan bu marka Türkiye piyasasından çok, dünya piyasasında yer etmiş durumda. Türk bir marka olmasıyla birlikte Zacuto, Manfrotto, Aputure, Cavision, Arri gibi markalara da taş çıkartacak konuma gelmiştir. Ayrıca iki sene üst üste de Amerika'daki Nab Show fuarında "black diomand" ödülü aldı. Şimdi Edelkrone'u biraz daha yakından tanıma zamanı…

1.Yerli Sermaye

Filmleriniz için yardımcı ekipman arıyorsanız Edelkrone en doğru tercih ve Türk yapımı. Edelkrone'da üretimleri yapılan tüm markalar Kadir Köymen'in kendi tasarımları ve bu konuda oldukça başarılı. Tamamiyle Türk markası olan Edelkrone, her geçen gün tüm bağımsız ve yüksek bütçeli sinema endüstrisi tarafından biraz daha tanınmaya başlıyor.

2.Slogan: "Filmmaking Solutions"

Film yapımı için çözümler şeklinde açıklanabilecek bu slogan Edelkrone markasının sitesine girdiğinizde direkt gözünüze çarpıyor. Tüm ekipmanlarını uluslararası düzeyde kullanılmak üzere tasarlayan Edelkrone, sloganının da hakkını veriyor diyebiliriz.

3. Kalite ve Güven

Özel ve kaliteli malzemelerle üretilen Edelkrone ürünleri, CNC tezgahlarında hazırlandıkları gibi düzenli olarak da kalite kontrol testinden geçiyor. Tasarımlarının başarısının da yadsınamayacağı gibi kalite konusunda da tam puanı hak ediyor.

4.Müşteri Memnuniyeti

Son dönemde en çok işe yarayan taktiklerden biri müşteri ile iç içe olma. Edelkrone da kaliteli ürünleriyle birlikte müşterileriyle de diyaloglarını sağlam bir merkeze oturtuyor. Tüm siparişlerle birlikte yakından ilgileniyor. En önemlisi müşteri için en önemli yedek parça detayını da atlamıyor.

5. Edelkrone Shoulder Modula 9+

Edelkrone'un en geniş ekipmanla donatılmış kiti Shoulder Modula 9+. Bu alet diğer omuz kitlerinden farklı olarak ağırlığı iki omuza yüklüyor. Bu sayede bel ve boyun ağrısı yaşamadan uzun süreli ve kolay çekimler yapılabiliyor. Aynı zamanda çift omuz aparatı istendiğinde kolayca katlanarak tek ve büyük bir omuz aparatına dönüşebiliyor. Özel pil şeklinde bulundurduğu ağırlıklar kolayca tek ve çift olarak kullanılabiliyor ya da bataryayı doldurmak için de bu piller kullanılabiliyor.

6.Edelkrone Modula 7

Aynı önceki üründe olduğu gibi Modula 7 de özel tasarımıyla rahat bir omuz kiti yaratıyor. CNC'de üretilen bu ürün çekim sırasında birçok kolaylık sağladığı gibi tasarım açısından da tercih ediliyor.

Kiralikfotografmakinesi.com'dan Edelkrone ürünlerine ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş!

Benzer Blog Yazıları

24.07.2024 13:05:07