Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar

Gün içinde görüntü bombardımanına maruz kaldığımızdan da hissedebileceğimiz üzere kamera ve fotoğraf makineleri artık her türlü mecra için vazgeçilmez iş makineleri haline geldiler. Hal böyle olunca fotoğrafçılara ve yönetmenlere her zamankinden çok daha fazla iş düşüyor. Ciddi maliyetler ile bu kameralara ve fotoğraf makinelerine yatırımlar yapılıyor.Diğer taraftan küçük büyük her türlü  marka ve firma sahibinin bu işleri yapan bir yeğeni mutlaka oluyor. Bu sebeple profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlar müşterilerine hem teknik hem estetik açıdan her zaman daha fazlasını sunmak durumunda kalabiliyorlar.

Fakat gelin görün ki son teknoloji ürünleri olan  profesyonel fotoğraf makineleri ve kameraların,ışık ekipmanlarının ve benzer tüm fotoğraf film ekipmanlarının satın alma fiyatları ve hızla gelişen teknolojilerini takip etmek oldukça yüksek maliyet olduğu için sürekli kazancınızı yatırımlara aktarmak zorunda kalıyorsunuz. Bazen tek günlük çekimler için çok yüksek fiyatlı yeni çıkmış  ekipmanlara ihtiyaç duyulabiliyor veya bir projeye özel elinizde olmayan bir ekipman müşteriniz tarafından talep edilebiliyor.Almaya karar verdiğiniz ama işleriniz sırasında test etmek istediğiniz fotograf makineleri ve kameraları da almadan önce test ederek yatırımlarınızın arasına katmanında bir yolu yine  kiralikfotografmakinesi.com.tr den geciyor.

Bazen  sadece bu yüzden projeler  kabul edilemiyor veya erteleniyor.  Fotoğraf makinesi veya film ekipmanı kiralamak sadece bu işi profesyonel olarak yapanlar için değil, öğrenciler  içinde büyük avantaj sağlayabiliyor. Hocaların verdiği projelerde tek günlük kullanımlar için kiralama yapmak ve kaliteli iş çıkartarak yüksek puanı kapıp hocayı mutlu etmeyi kim istemez ki? Bizde Kiralık Fotoğraf Makinesi olarak bu evrelerden geçtiğimiz için sizi çok iyi anlıyoruz ve uygun fiyata, çok alternatif ile  İstanbul'da kurumsal olarak kiralama hizmeti sunuyoruz. Bizimle çalışmanız sayesinde kazanımlarınızsa işte bunlar oluyor;

1- Bütçenizi ekipman yatırımları için kullanmıyorsunuz.

2- Büyük ve önemli projeleri teknik olarak istediğiniz makineler ile çekebiliyorsunuz.

3- Proje tekliflerinizde ekipman kiralama bütçesini ayrı verip kaşenizi ve kazancınızı daha net takip edebiliyorsunuz.

4- En güncel teknolojiyi satın almadan önce kiralayarak deneyip test edip karar verebiliyorsunuz.

5- Tek seferlik yada seyrek kullanacağınız kamera ve lenslere ciddi yatırımlar yapmanıza gerek kalmıyor.

6- Makinelerin korunma ve depolanmasıyla uğraşmıyorsunuz.

7- Kameraların ve fotoğraf makinelerinin güncel yazılımlarının yüklenmesi,  bakım ve tamir maliyetlerine karışmıyorsunuz.

 

Paylaş!

Benzer Blog Yazıları

30.11.2023 17:50:02